Dünyadaki insanların yarısı her ay adet görüyorsa ne hissediyorsunuz?
Ya da teknolojinin ilerlemesiyle adet hijyeni hijyenik ped ve tamponlara indirgeniyor!

Her ay adet dönemi nedeniyle, vücudun doğal döngüsünün bir parçası olarak kabul edilen çok net bir konu, birçok kısıtlama yaşamak zorunda kalıyoruz ve günlük hayatımız bozuluyor ve çok değişiyor
Bu konuda etrafımızdakilerin tamamen yanlış ve geleneksel bakış açısından, bize ve doğaya verdiği tüm zararlarla tek kullanımlık adet hijyen ürünlerine tolerans gösterilmesine kadar, bu görünüşte basit sorunun sadece bir kısmı...
Andiya şirketi toplumun halk sağlığını iyileştirmek için kuruldu

Kadın sağlığının teşviki alanında ve özellikle adet sağlığı alanında acil ihtiyaç hissi, Andiya'nın aşağıdaki yapıları araştırmaya ve geliştirmeye ve bu önemli ihtiyaca cevap verecek yeni ürünler bulmak için küresel pazarları incelemeye başlamasına neden oldu.

Adet hijyeni alanında dünya bilimiyle adım adım ilerledik ve Andiya'da adet hijyeninin yeni dünyasını inşa etmeye başladık. ISO 13485 standart işaretini ve uluslararası onayları almak, güzel duygularla dolu bu yolculuğun sadece bir parçasıydı.

- Herhangi bir kadının günlük hayatının, vücudun doğal döngüsü nedeniyle değişmemesi ve bozulmaması için yanınızdayız ve bu dönem her zamankinden daha kolay.

​​​​​​​​- Milyonlarca atığın doğamıza ve çevremize girmesini basit bir kararla önlemek için buradayız, bu, topraklarımızı geleceğe saklamak ve sonsuza dek yeşil tutmak anlamına geliyor.


- Adet dönemi konusunda farkındalık seviyesini artırmaya çalışıyoruz, böylece hiçbir kadın bu dönemden bahsetmekten  utanmasın veya korkmasın.

مجوز کاپ قاعدگی آندیا
استاندارد کاپ قاعدگی آندیا
مجوز کاپ قاعدگی آندیا سیب سلامت
کاپ قاعدگی آندیا دوست دار طبیعت
آندیا کاپ غذا و داروی آمریکا
شرکت واکر شیمی آلمان
سبد خرید

Forgot your password?

Forgot your password? Please enter your mobile number or email address. You will soon receive an email or SMS to create a new password.

Return to the login section

Enter the code you receive.

Return to the login section

Change Password

Change Password

My Account

Orders

View Order